GA Sir Web

ඩබ්.ඒ. ධර්මසිරි මහතා
දිස්ත්‍රික් ලේකම්/දිසාපති

 

රාජ්‍ය ප්‍රතිපත්තීන් ක්‍රියාවට නැංවීමට අදාල සියලු කටයුතු සම්බන්ධීකරණය කරමින් දිස්ත්‍රික්කයේ සංවර්ධන හා පරිපාලන කටයුතු මෙහෙයවීම තුලින් ජනතා සුභසාධනය ඉහළ නැංවීම.


ඊ.එම්.ඩී. සුජන්ත ඒකනායක මහතා
අතිරේක දිස්ත්‍රික් ලේකම්

 

දිස්ත්‍රික් ලේකම්වරයාගේ අනුකූලතාවය මත දිස්ත්‍රික්කයේ සංවර්ධන කටයුතු අධීක්ෂණය කරමින් ප්‍රාදේශීය ලේකම් කාර්යාල හා අනෙකුත් සම්බන්ධිත ආයතනයන්හී ක්‍රියාවලීන්ට අවශ්‍ය මගපෙන්වීම ලබාදීම තුළින් දිස්ත්‍රික් පරිපාලනය ශක්තිමත් කිරීම.


ඩබ්.ජී.ඩබ්. වනසිංහ මහතා
අතිරේක දිස්ත්‍රික් ලේකම්

 

දිස්ත්‍රික් ලේකම්වරයාගේ අනුකූලතාවය මත දිස්ත්‍රික්කයේ සංවර්ධන කටයුතු අධීක්ෂණය කරමින් ප්‍රාදේශීය ලේකම් කාර්යාල හා අනෙකුත් සම්බන්ධිත ආයතනයන්හී ක්‍රියාවලීන්ට අවශ්‍ය මගපෙන්වීම ලබාදීම තුළින් දිස්ත්‍රික් පරිපාලනය ශක්තිමත් කිරීම.


Rajashilpa

ආර්.එන්.ආර්. රාජශිල්ප මහතා
අධ්‍යක්ෂ (සැලසුම්)

 

රාජ්‍ය ප්‍රතිපත්තීන්වලට අනුකූලව රාජ්‍ය මූල්‍ය කළමනාකරණයේ ඵලදායීතාව සහ කාර්යක්ෂමතාව ප්‍රශස්ත මට්ටමක පවත්වා ගැනීම සඳහා දිස්ත්‍රික්කයේ පරිපාලනමය හා සංවර්ධන කටයුතු ඉටු කිරීමට අවශ්‍ය මූල්‍ය වගකීම ඉටු කිරීම තුළින් මහජනතාවට උපරිම සේවයක් සපයාදීමේ යුතුකම හා වගකීම ඉටු කිරීම.


A S Saseekaran Chief Accountant

ඒ.එස්. සසීකරන් මහතා
ප්‍රධාන අභ්‍යන්තර විගණක

 

මූල්‍ය විගණනයට අමතරව කාර්යය සාධනය සහ පද්ධති විශ්ලේෂණය පිළිබඳ අභ්‍යන්තර විගණන ක්‍රියාකාරකම් පැවැත්වීම, අභ්‍යන්තර පාලනය තක්සේරු කිරීම සහ පාර්ශවකරුවන්ට විශ්වසනීය වගවීම සහතික කිරීම සඳහා විශේෂ පරීක්ෂණයක් පැවැත්වීම.


C Account

එස්.ඒ.එස්. සමරසිංහ මහතා
ප්‍රධාන ගණකාධිකාරි

 

දිස්ත්‍රික්කයේ සංවර්ධන, සුභසාධන, හදිසි ආපදා පරිපාලනමය කටයුතු ප්‍රශස්ත මට්ටමක පවත්වාගෙන යාම සඳහා මූල්‍ය කළමනාකරණය කිරීම සහ මූල්‍යමය වාර්තා තුළින් ජනතාවට සියළු මූල්‍යමය වගකීම් ඉටු කිරීම.


Muthumali

ඩි.ඩි.එස්. මුතුමාලි මහත්මිය
සහකාර දිස්ත්‍රික් ලේකම්

 

දිස්ත්‍රික් ලේකම් හා අතිරේක දිස්ත්‍රික් ලේකම්ගේ මගපෙන්වීම මත දිස්ත්‍රික්කයේ පරිපාලන ක්‍රියාකාරකම් උදෙසා අභ්‍යන්තර පරිපාලන කටයුතුද ප්‍රශස්ත ලෙස ඉටුකිරීම.


ඒ.පී.ටී. අබේසූරිය මහතා
ඉංජිනේරු (වැ.බ)


G D N Senali Chandrasiri

ජී.ඩී.එන්. සේනාලි චන්ද්‍රසිරි මහත්මිය
පරිපාලන නිලධාරි


Director Agry

ආර්.පී. උපාලි මහතා
අධ්‍යක්ෂ (කෘෂිකර්ම)

 

  


D.R.M.C.M. Rathnayaka

ඩී.ආර්.එම්.සී.එම්. රත්නායක මහතා
දිස්ත්‍රික් සංඛ්‍යාලේඛනඥ


කේ.එච්.එම්.ඩී. විජේවර්ධන මහතා
සහකාර ඉඩම් කොමසාරිස්


පියුමි ආටිගල මිය
සහකාර මැතිවරණ කොමසාරිස්


ඩි.ආර්.ඒ.සි.පි.කේ. රනසිංහ මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (පොහොර)


පී.කේ.යූ.එස්.කේ. නානායක්කාර මහතා
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (ආපදා කළමණාකරන)


ඩී.එම්. ඩිලානි මැණිකේ මහත්මිය
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (කුඩා ව්‍යාපාර)


ඩී.එස්.ආර්. අමරසිංහ මහත්මිය
සහකාර අධ්‍යක්ෂ (ඉඩම් පරිහරණ)


K.Mathiwannan

කේ. මතිවන්නම් මහතා
මෝටරථ පරීක්ෂක

 

Palitha

ඩබ්.එස්. පාලිත මහතා
දිස්ත්‍රික් ක්‍රීඩා නිලධාරී